O nas

 

BIURO TURYSTYCZNE "HAPPY TOUR"

Biuro Turystyczne HAPPY TOUR od ponad 20 lat z sukcesem służy Państwu fachową i kompetentną pomocą w przygotowaniu wymarzonych wakacji. W przeciągu tego okresu na wakacje wysłaliśmy przeszło 50 tys. zadowolonych klientów. Tajemnica naszego sukcesu tkwi w doświadczeniu i pasji podróżniczej naszego zespołu oraz indywidualnym i rzetelnym podejściu do każdego klienta. Na licznych szkoleniach i wyjazdach studyjnych poznajemy kraje z ich kulturą, obyczajami i historią. Szczególną uwagę przykładamy do wnikliwego poznania bazy hotelowej, aby dać Państwu gwarancję udanego i bezstresowego wypoczynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

U nas nie ma przypadkowych wyborów: pokazujemy, opowiadamy, sprawdzamy, doradzamy. Poszukujemy nowych, atrakcyjnych miejsc i form Państwa wypoczynku. Pracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi touroperatorami, gwarantując bezpieczeństwo oraz udany wypoczynek.

Podróże to nasza pasja, którą z wielką przyjemnością podzielimy się z Państwem.

Aby radość z podróżowania i poznawania świata stała się również Państwa udziałem zapraszamy serdecznie do naszego biura w Lublinie przy ul. Staszica 7. 

 

 

Nasze certyfikaty, nagrody i wyróżnienia